O nas

Zobacz czym się dokładnie zajmujemy i w jaki sposób drukarki 3d firmy ASIGA mogą pomóc Twojemu biznesowi.


Druk 3d przyszłości

Firma „3D Shapes Studio” działa na polskim rynku urządzeń służących do szybkiego prototypowania (RP)od listopada 2012 roku. Głównym nurtem jej działalności jest promocja i dystrybucja precyzyjnych drukarek 3D, produkowanych przez jednego z potentatów tej branży – australijską firmę „Asiga”. W urządzeniach tych modele budowane sa na zasadzie utwardzania materiałów fotopolimerowych za pomocą światła ultrafioletowego.

Pomimo stosunkowo krótkiego okresu aktywności, firma zdążyła już zainteresować swoją propozycją przemysł wytwórczości jubilerskiej (projektowanie i odlewanie biżuterii metodą traconego wosku), firmy dentystyczne (wykonywanie elementów protetycznych, tworzenie modeli pomiarowych), jak również sektor medyczny (reprodukcja biokomponentów o niewielkich rozmiarach i ekstremalnej dokładności).Możliwości zastosowania urządzenia dotyczą również przemysłu elektronicznego, motoryzacyjnego, architektury i projektowania przemysłowego.

Oferta firmy „3D Shapes Studio” stanowi niezwykle interesującą i tanią alternatywę, w stosunku do znanych już na rynku, lecz kilkakrotnie droższych drukarek 3D innych producentów , przy jednoczesnym zachowaniu tych samych standardów dotyczących dokładności, niezawodności, łatwości obsługi, niskich kosztów eksploatacji, jak również optymalizacji i wydajności procesu produkcji modeli. Dodatkową zaletą drukarek, są ich niewielkie rozmiary i waga, co gwarantuje pełną mobilność oraz możliwość instalacji praktycznie w każdym miejscu pracowni, bądź biura.

Masz pytania ?